Aktualności

6 lutego 2018

Nowe oblicze apetytu w internecie :)

Kilka miesięcy pracy i mnóstwo pozytywnej energii zaowocowało w środku zimy i od dziś możemy podziwiać nowe oblicze Stowarzyszenia "Apetyt na Życie" w internecie :)  To wszystko dzięki pomocy wyjątkowego zespołu firmy Leanle.com  i jej kapitanów - Marcina Misiewicza i Drew Grodzickiego, którzy z wielką empatią i zrozumieniem podjęli decyzję o wsparciu naszych działań i budowie profesjonalnego serwisu internetowego Stowarzyszenia.
Czytaj więcej
13 października 2017

Apetyczny Zjazd dla pacjentów i rodzin z dziećmi na terapii żywieniowej

W dniach 13-15 października 2017 odbył się kolejny Apetyczny Zjazd dla pacjentów i rodzin z dziećmi na terapii żywieniowej. Już po raz drugi społeczność krolojadków zawitała do Domu Gościnnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie-Przegorzałach.
Czytaj więcej
20 maja 2017

Apetyczna konferencja w Krakowie

Wspaniali Wykładowcy w komplecie zaszczycili swoją obecnością apetyczną konferencję zorganizowaną w Krakowie w dniu 20.05.2017 r. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w diagnostyce, leczeniu i opiece nad Pacjentami z NZJ, porwali uczestników swoimi wystąpieniami.
Czytaj więcej
25 kwietnia 2017

Warszawskie Dni Nauki o Żywieniu Człowieka

Z Poznania trafiliśmy do Warszawy gdzie zakończyliśmy nasz edukacyjny "tour de Apetit". Dzięki zaproszeniu SKN Żywienia Klinicznego 25 kwietnia mogliśmy dzielić się naszymi doświadczeniami ze studentami podczas Warszawskich Dni Nauki o Żywieniu Człowieka.
Czytaj więcej
21 kwietnia 2017

Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia

Tego jeszcze w żadnym urzędzie administracji rządowej nie grali ! :D Po wielu staraniach naszego Stowarzyszenia z prawdziwą POMPĄ i PLECAKAMI pełnymi rozwiązań udało się nam wkroczyć do Ministerstwa Zdrowia ! :)
Czytaj więcej
7 marca 2017

Gala Zwyczajnie Aktywni

Ach, co to był za dzień! A to dopiero początek ;) Pamiętacie projekt "Grasz o staż z POMPĄ",który realizowaliśmy w 2015 roku ? Z ogromną dumą i niemałym wzruszeniem pragniemy Was poinformować, że nasz apetyczny projekt "Zapaleni do pracy w III sektorze" został doceniony i wyróżniony w tegorocznej IV już edycji konkursu www.zwyczajnieaktywni.pl .
Czytaj więcej
12 stycznia 2017

25 posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Praw Pacjentów

Apetycznie i z POMPĄ na sztandarze wkroczyliśmy w rok 2017! :) 12 stycznia, w budynku Sejmu RP odbyło się 25 posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Praw Pacjentów poświęcone tym razem SYTUACJI PACJENTÓW Z NIEWYDOLNOŚCIĄ PRZEWODU POKARMOWEGO.
Czytaj więcej
31 października 2016

Apetyt Na Gokarty

Cóż to były za emocje ! Kolejna edycja imprezy charytatywnej z serii Apetyt Na Gokarty za nami a my już mamy plany na kolejną. Dziękujemy za obecność wszystkim uczestnikom, którzy stawili się na Racing Kart - tor gokartowy w rekordowej liczbie !
Czytaj więcej
4 czerwca 2016

XVIII Zjazd POLSPEN

Za nami bardzo apetyczne dni! W dniach 2-4 czerwca w Jachrance k/Warszawy odbył się XVIII Zjazd POLSPEN. Mieliśmy wielką przyjemność, by w nim uczestniczyć i dziękujemy organizatorom zjazdu za tą możliwość.
Czytaj więcej
3 czerwca 2016

Happening: "Nierozłączni - Przywiązani"

2 czerwca 2016 roku w samym centrum Warszawy, w geście solidarności z osobami z Zespołem Krótkiego Jelita i żywionymi pozajelitowo, odbył się Happening: Nierozłączni - Przywiązani.
Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Wspierają nas

Leanle
Nutricia
Online group
Human genetic
stabilny.net
fresenius
Polspen
gpoint
olay