Dołączyliśmy do projektu „Łączy nas pacjent”


Zapewne wielu z Was zna już projekt „Łączy nas pacjent”. Dla tych jednak, którzy o nim nie słyszeli, jest to wspólna inicjatywa Rzecznik Praw Pacjenta oraz przedstawicieli organizacji pacjentów, w ramach której podczas dyżurów pełnionych pod bezpłatnym ogólnopolskim numerem ☎️ 800-190-590, specjaliści z różnych dziedzin, zrzeszeni w największych w Polsce organizacjach pacjentów będą wraz z ekspertami Rzecznika udzielać telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób, a także właściwej realizacji praw pacjentów.
 
Jest to niezwykle wartościowa i potrzebna inicjatywa, dzięki której pacjent ma szansę uzyskać realne wsparcie w swoich problemach zdrowotnych.
Dlatego jesteśmy dumni, że Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” dołączyło dziś do projektu  i już w czerwcu przy słuchawce telefonu eksperckiego zasiądzie Marek Lichota, który odpowie na Wasze pytania związane z obszarem żywienia klinicznego i nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit.
 
Śledźcie naszą stronę i profil FB, na których będziemy informować o dokładnym terminie dyżuru.
 
Informacje dotyczące tematyki oraz grafiku innych dyżurów eksperckich pojawiają się sukcesywnie na stronie internetowej Rzecznika Praw Pacjenta👇
http://www.rpp.gov.pl/porady-ekspertow-ngo

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners