Nowy portal dla pacjentów z NChZJ i ich bliskich!


Serdecznie miło nam oznajmić, że powstał nowy serwis edukacyjny pod naszym partnerstwem, który jest poświęcony tematyce nieswoistych chorób zapalnych jelit (NChZJ).

Link do portalu: https://jelitowe.pl/

Głównym celem portalu jest budowanie świadomości na temat chorób zapalnych jelit poprzez tworzenie artykułów o: praktycznych informacjach o życiu z chorobą, poradach lekarzy różnych specjalizacji, wsparciu psychologicznym, prawidłowym odżywianiu w NChZJ i wiele, wiele więcej.

Wartym wyróżnienia jest fakt, że część artykułów jest pisana przez osoby zmagające się z NChZJ, w tym także członków naszego Stowarzyszenia. W swoich artykułach starają się dodać otuchy innym oraz dzielą się swoimi doświadczeniami w codziennym funkcjonowaniu z chorobą.

Nie zabraknie również artykułów tworzonych przez specjalistów, takich jak: lekarze, dietetycy, prawnicy, psychologowie oraz eksperci z organizacji pacjenckich.

Portal wyróżnia ponadto różnorodne formy przekazu informacji, takie jak wspomniane już wcześniej artykuły, ale także materiały wideo, podcasty czy grafiki.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia portalu i zapoznanie się z przygotowanymi materiałami!

 

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners