Zorganizuj wydarzenie

Zorganizuj wydarzenie

Zorganizuj wydarzenie

Poczuj jak dobrze jest „robić dobro” i inspirować do tego innych!
Poniżej kilka naszych pomysłów. Co o tym myślisz? Wdrożysz, czy zarazisz nas swoimi? Mamy otwarte głowy i serca. Wszystko jest możliwe. Zamiast nieustająco planować – działajmy. Razem zrobimy więcej, a dobra nigdy za dużo 🙂

Zbiórka w dniu ślubu

Chcesz się podzielić swoją radością? Nic prostszego: zaproponuj gościom, by zamiast kupowania kwiatów przelali swoje życzenia w złotówkach na konto potrzebujących. Możesz sprawić, że życie tych, którzy żywią się pozajelitowo posmakuje lepiej . Ciebie nic to nie kosztuje, a dajesz więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Zbiórka urodzinowa

To ponoć domena dojrzałości: potrzebujemy coraz mniej rzeczy, które można kupić za pieniądze. Czujesz, że chcesz podzielić się miłością i sympatią Twoich bliskich z potrzebującymi? Śmiało! Po prostu to zrób. Radocha bezcenna. Smak nawet najdrobniejszych dobrych gestów da Ci powera na kolejny rok.

Kiermasz

W dobie przesytu masową produkcją coraz więcej osób docenia rękodzieło. Podziel się swoim talentem z naszymi podopiecznymi.

Słodkie wsparcie

Przygotuj domowe pyszności i zorganizuj ich sprzedaż. Kubki smakowe oszaleją, a dochód pójdzie na szczytny cel.

Rozrywka w słusznej sprawie

Masz chrapkę na imprezę. Do dzieła – bawcie się jak najlepiej i zbierajcie kasę dla tych, którzy żyją w nieodłącznym towarzystwie choroby przewlekłej. Zobacz jak bawiliśmy się ostatnio na gokartach.
Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.
Pomożemy zorganizować wydarzenie i dostarczymy Ci wszelkie potrzebne materiały na zbiórkę.

Chcę zorganizować wydarzenie

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners