Organize an event


Poczuj jak dobrze jest „robić dobro” i inspirować do tego innych!
Poniżej kilka naszych pomysłów. Co o tym myślisz? Wdrożysz, czy zarazisz nas swoimi? Mamy otwarte głowy i serca. Wszystko jest możliwe. Zamiast nieustająco planować – działajmy. Razem zrobimy więcej, a dobra nigdy za dużo 🙂

Zbiórka w dniu ślubu

Chcesz się podzielić swoją radością? Nic prostszego: zaproponuj gościom, by zamiast kupowania kwiatów przelali swoje życzenia w złotówkach na konto potrzebujących. Możesz sprawić, że życie tych, którzy żywią się pozajelitowo posmakuje lepiej . Ciebie nic to nie kosztuje, a dajesz więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Zbiórka urodzinowa

To ponoć domena dojrzałości: potrzebujemy coraz mniej rzeczy, które można kupić za pieniądze. Czujesz, że chcesz podzielić się miłością i sympatią Twoich bliskich z potrzebującymi? Śmiało! Po prostu to zrób. Radocha bezcenna. Smak nawet najdrobniejszych dobrych gestów da Ci powera na kolejny rok.

Kiermasz

W dobie przesytu masową produkcją coraz więcej osób docenia rękodzieło. Podziel się swoim talentem z naszymi podopiecznymi.

Słodkie wsparcie

Przygotuj domowe pyszności i zorganizuj ich sprzedaż. Kubki smakowe oszaleją, a dochód pójdzie na szczytny cel.

Rozrywka w słusznej sprawie

Masz chrapkę na imprezę. Do dzieła – bawcie się jak najlepiej i zbierajcie kasę dla tych, którzy żyją w nieodłącznym towarzystwie choroby przewlekłej. Zobacz jak bawiliśmy się ostatnio na gokartach.
Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.
Pomożemy zorganizować wydarzenie i dostarczymy Ci wszelkie potrzebne materiały na zbiórkę.

Looking for support?

Do you have problems with your bowels?
Are you looking for support? Do you want to know how to enjoy your life despite of a PEG, feeding tube, central venous catheter and many hours of infusion administration?
Do you have an inflammatory bowel disease and a need for some positive energy and knowledge from other IBD patients?
Do you live in a country without any support groups for people with digestive system insufficiency?
Join us! Together we will try help you!

Contact us

How you can help?

Partners