Zostań wolontariuszem

lubisz ludzi?
LUDZIE.DZIAŁANIE.SIŁA SYNERGII
Czujesz że Twoja energia może dać światu trochę dobra?
ZAPRASZAMY.CZEKAMY.PRZYJDŹ
  Kolekcjonujemy pozytywnych!
Razem zasilamy świat i robimy dobro!
  Taką podjęliśmy decyzję. A ty, co zdecydujesz?
Przyjdź mamy dla Ciebie miejsce!Obecnie:

Jak chciałbyś pracować? (można wybrać dwie opcje):

Przy jakich zadaniach chciałbyś nam pomóc? (możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź):

W jakim zakresie czasowym chciałbyś/-abyś się zaangażować?

Napisz o sobie coś pozytywnego i dlaczego chcesz z nami działać:

Nasi wolontariusze

string(1038) "Dlaczego działam na rzecz Stowarzyszenia „Apetyt na życie”? Wybrałam je nieprzypadkowo. Stworzone zostało przez dotkniętych niewydolnością jelit, którzy zamiast zamknąć się ze swoim bólem w domu, zdecydowali, że będą działać. Pracują z poziomu serca i dzięki temu ich aktywności owocują. Czy można zrobić coś piękniejszego niż odpiąć człowieka od kabelka z kroplówką, który więził go nawet do dwudziestu godzin na dobę i zwrócić możliwość życia według własnego uznania? Tutaj się to dzieje! Stowarzyszenie realizuje pomoc w wielu aspektach. Do mojej wyobraźni najsilniej przemawia wsparcie w zdobyciu przenośnych pompy do podaży mieszaniny żywieniowej. Z nią Podopieczni odzyskują wolność życia. Podziwiam siłę i determinację Założycieli. Temat jelit jest mi bliski zawodowo i hobbistycznie – piszę artykuły eksperckie dla portalu Interia.pl w tematyce żywienia i prowadzę bloga: mamsmak.com. Ważne jest dla mnie poczucie sensu w tym, co robię. Dlatego dołączyłam."
Ewa

Ewa

Dlaczego działam na rzecz Stowarzyszenia „Apetyt na życie”? Wybrałam je nieprzypadkowo. Stworzone zostało przez dotkniętych niewydolnością jelit, którzy...
Więcej
string(288) "Mam na imię Ola i na co dzień studiuję dietetykę. Ze stowarzyszeniem jestem związana od 3 lat. ”Apetyt” jest dla mnie nie tylko miejscem gdzie mogę poszerzać swoją wiedzę, ale również okazją do spotkania wspaniałych osób z którymi pomaganie innym to sama przyjemność."
Ola

Ola

Mam na imię Ola i na co dzień studiuję dietetykę. Ze stowarzyszeniem jestem związana od 3 lat....
Więcej
string(344) "Sama nie choruję, ale pomaganie sprawia mi wiele radości. Lubię myśleć, że najmniejsze gesty czynią świat lepszym miejscem. W "Apetycie..." jestem zaledwie od kilku miesięcy i już dostrzegam, że poświęcony tutaj czas owocuje. Działam w tym stowarzyszeniu, bo widzę, że jego praca rzeczywiście polepsza niełatwe życie chorych."
Klaudia

Klaudia

Sama nie choruję, ale pomaganie sprawia mi wiele radości. Lubię myśleć, że najmniejsze gesty czynią świat lepszym...
Więcej