Nasz zespół

Nasz zespół – Apetyczne Szychy to grupa ludzi „trzymających władzę” w Stowarzyszeniu… A na poważnie są to najbardziej oddani, kreatywni i zaangażowani członkowie apetycznej społeczności, którzy nadają kierunek działaniom Stowarzyszenia i odpowiadają za podejmowane przez Apetyt aktywności.

 

Marek Lichota

Marek Lichota

Prezes Stowarzyszenia
Kraków
600 270 882
Marek.Lichota@ApetytNaZycie.org
Zawsze byłem optymistą i szczęśliwie w tej kwestii niewiele się zmieniło. Dziś jednak wiem, że mój „apetyt na życie” z pewnością nie byłby tak intensywny, gdyby nie przeżycia, jakich miałem okazję doświadczyć. Z chorobą Leśniowskiego - Crohn’a „przyjaźnię się” od 2002 a do grona nieszablonowych zjadaczy kalorii dołączyłem w 2008 roku i od tego czasu przebywam na żywieniu pozajelitowym.
Magda Sobieska

Magda Sobieska

Członek Zarządu
Gdańsk
+48 794 275 459
magda.sobieska@localhost/apetytnazycie.org
Kocham życie w każdej jego postaci. Od 2001 roku częściej w chorobie (Crohna), niż w zdrowiu, ale zawsze z pozytywnym nastawieniem i pewnością, że jutro będzie lepiej.  Od 2015 roku Przywiązana do Stefana – worka z żywieniem pozajelitowym. Moja siła to wspaniała rodzina, cudowni przyjaciele oraz fantastyczni lekarze i pielęgniarki, którzy już nie raz ratowali mi życie -dosłownie i w przenośni. Mam ogromne szczęście do ludzi. To nie przypadek,  że znalazłam swoje miejsce w Apetycie, gdzie siła charakterów poszczególnych członków Stowarzyszenia spotyka się dobrocią ich serc i zaraźliwym entuzjazmem do tworzenia lepszego świata i dzielenia się tym, co najcenniejsze – apetytem na życie.
Paulina Kowalik

Paulina Kowalik

Członek Zarządu - mama Emilki i Filipa
Kraków
+48 660 855 817
Paulina.Kowalik@ApetytNaZycie.org
Do stowarzyszenia dołączyłam w 2012 roku ze względu na żywienie pozajelitowe córki. Emilka jest żywiona w ten sposób praktycznie od urodzenia - skręt jelit i ich usunięcie uniemożliwia jej odżywianie w tradycyjny sposób. Pomimo piętrzących się problemów Emilka zaraża entuzjazmem i nie traci "Apetytu na życie".

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners