Apetyczna konferencja w Krakowie


Wspaniali Wykładowcy w komplecie zaszczycili swoją obecnością apetyczną konferencję zorganizowaną w Krakowie w dniu 20.05.2017 r.

Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w diagnostyce, leczeniu i opiece nad Pacjentami z NZJ, porwali uczestników swoimi wystąpieniami.

Niezwykle doceniamy fakt, że poświęcili sobotni czas z Rodziną na to by podzielić się z nami swoją wiedzą.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że konferencja spełniła Wasze oczekiwania i udało nam się przedstawić aspekt terapii Nieswoistych Zapaleń Jelit w kompleksowy sposób.
Oczywiście konferencja nie mogłaby się odbyć bez sponsorów, którym również dziękujemy za to, że dostrzegli wartość w szerzeniu wiedzy o NZJ. Na koniec, choć wcale nie jest to najmniej ważne, dziękuję wszystkim Opiekunom i Paniom ze SKN przy Zakładzie Pielęgniarstwa Internistycznego i Środowiskowego SKN przy Klinice Gastroenterologii i Hepatologii UJ CM, Koła Naukowego Dietetyki UJ CM oraz jednemu Panowi z IFMSA- Poland Oddział Kraków, bez których zaangażowania i kreatywnego podejścia organizacja konferencji byłaby niemożliwa 😉

Konferencję mogliśmy uwiecznić dzięki znakomitym zdjęciom i pracy fot. Marcina Jędrysiaka

www.marcinjedrysiakphotography.tumblr.com

Do zobaczenia na kolejnej konferencji !

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners