Badanie potrzeb stomiczek i stomików w obszarze zaopatrzenia w sprzęt stomijny po roku funkcjonowania nowych zasad refundacji.


W związku z tym ze dołączyliśmy do grona patronatów projektu Fundacji STOMALife, serdecznie zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety do badania dotyczącego potrzeb i oczekiwań osób z wyłoniona stomią.

„Po roku funkcjonowania nowych zasad refundacji sprzętu do zaopatrzenia stomii środowiska stomijne zgłaszają liczne spostrzeżenia i postulaty. Mając na uwadze potrzebę przygotowania propozycji zmian obecnie funkcjonującego Rozporządzenia zwracamy się do zainteresowanych osób z prośbą o wypełnienie przygotowanej ankiety. Opracowanie raportu z przeprowadzonego badania dotyczącego potrzeb i oczekiwań osób z wyłoniona stomią w tym obszarze posłuży nam jako źródło rzetelnej wiedzy w przygotowaniu postulatów odnośnie potrzebnych zmian w tym obszarze”.

📊 Celem prowadzonego badania jest poznanie potrzeb i oczekiwań stomiczek i stomików w obszarze zaopatrzenia w sprzęt stomijny, przede wszystkim tych osób, które mają już pewne doświadczenie w zaopatrzeniu stomii. W ankiecie pytamy jak osoby z wyłoniona stomią radzą sobie w obliczu funkcjonującej od roku zmiany zasad refundacji, nie tylko odnośnie ilości możliwego do odebrania w ramach refundacji sprzętu worki i płytki, ale również zmiany w dostępności akcesoriów niezbędnych w codziennej pielęgnacji stomii.

Badanie jest w pełni anonimowe, a same wyniki zostaną udostępnione w postaci raportu z wynikami zbiorczymi, które będą mogły posłużyć do oceny obecnych limitów refundacyjnych na sprzęt stomijny.

Ankieta dostępna jest w wersji online
pod adresem: https://forms.gle/QV8GCr29Sh4KjriJA

oraz w wersji papierowej do wydrukowania:
Ankieta Badanie potrzeb osób z wyłonioną stomią 11.02.2024

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:
https://stomalife.pl/badanie-potrzeb-stomiczek-i-stomikow-w-obszarze-zaopatrzenia-w-sprzet-stomijny-informacja-prasowa

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners