III edycja ogólnopolskiego programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”


Ruszyła III edycja ogólnopolskiego programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN).

Inicjatywa programu ma na celu upowszechnić w szpitalach dobre praktyki żywienia klinicznego i dać szanse pacjentom na poprawę stanu odżywienia podczas walki z chorobą. Do programu mogą zgłosić się zarówno szpitale, które nie przeszły certyfikacji w poprzednich edycjach, jak i wszystkie pozostałe, które stosują leczenie żywieniowe na swoich oddziałach.

Zachęcamy do zgłoszenia się do tegorocznej edycji poprzez wypełnienie formularza na stronie programu: www.leczenieprzezzywienie.org Zgłoszenia trwają do 31 stycznia 2022 roku.

  • Webinary szkoleniowe prowadzone online przez naszych ekspertów
  • Wszystkie szkolenia są bezpłatne
  • Praktyczne wskazówki wdrażania leczenia żywieniowego w szpitalu
  • Możliwość zdobycia certyfikatu po odbyciu szkolenia i wypełnieniu testu

Zapraszamy do udziału w szkoleniach pielęgniarki, dietetyków, zespoły żywieniowe, farmaceutów szpitalnych, lekarzy prowadzących leczenie żywieniowe, specjalistów chorób wewnętrznych, dyrekcję szpitali oraz działy rozliczeń.

Wszystkie szkolenia są dostępne na stronie: www.leczenieprzezzywienie.org/szkolenia/

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners