Konkurs fotograficzny ”Wakacje z Pompą”


Jak się bawią kropelkowi wyjadacze w dzień gorącego lata?
Rozpiera nas apetyczna radość, gdy docierają do nas informacje o Waszych wakacyjnych przygodach. Nie ma dla nas lepszej motywacji do działania, dlatego mamy ogromną chrapkę na więcej. Ogłaszamy KONKURS fotograficzny „Wakacje z pompą”. Szykujcie już swoje wakacyjne stylizacje pomp i stojaków i nie zapomnijcie o plecakach pełnych pozytywnej energii, a może w Waszych walizkach zmieści się niebieska apetyczna koszulka. Jesteśmy bardzo głodni Waszych przygód i z niecierpliwością czekamy na Wasze wakacyjne fotki pełne apetytu na życie

Poniżej znajdziecie porcję najważniejszych informacji ⬇️

Wakacyjne zdjęcia wysyłajcie do nas na adres info@localhost/apetytnazycie.org
Na Wasze zdjęcia czekamy do 10 września
Jury konkursowym będziecie Wy, a w czasie Apetycznego Zjazdu wybierzemy zwycięskie zdjęcia
Nie może zabraknąć nagrody. Zwycięzca otrzyma kartę prezentową empik o wartości 2️00 zł, a dwa kolejne zdjęcia nagrodzimy kartami o wartości 1️00 zł
Nie zapomnijcie zapoznać się z konkursowym regulaminem

Wszystkim Kroplojadkom życzymy wakacji pełnych smaku i ogromnego apetytu na nowe przygody

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zamieszczenie w e-mailu zgłoszeniowym imienia i nazwiska autora zdjęcia oraz oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na udział w konkursie fotograficznym “Wakacje z pompą”. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Konkursu, który rozumiem, w pełni akceptuję i zobowiązuję się stosować do jego postanowień. Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych w celach niezbędnych dla prawidłowej organizacji, przebiegu i promocji Konkursu.”

Regulamin konkursu

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners