Nowe oblicze apetytu w internecie :)


Kilka miesięcy pracy i mnóstwo pozytywnej energii zaowocowało w środku zimy i od dziś możemy podziwiać nowe oblicze Stowarzyszenia „Apetyt na Życie” w internecie 🙂  To wszystko dzięki pomocy wyjątkowego zespołu firmy Leanle.com  i jej kapitanów – Marcina Misiewicza i Drew Grodzickiego, którzy z wielką empatią i zrozumieniem podjęli decyzję o wsparciu naszych działań i budowie profesjonalnego serwisu internetowego Stowarzyszenia.

Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej stronie będziemy mogli jeszcze skuteczniej docierać zarówno do beneficjentów naszej pomocy, jak również potencjalnych Darczyńców i Partnerów Stowarzyszenia. Warto odnotować, że nasza współpraca oparta jest na zasadach „non-profit”, co w żadnym stopniu nie wpłynęło na zaangażowanie i profesjonalne podejście pracowników Leanle.com  do realizowanego zadania.

W imieniu całej skupionej w Stowarzyszeniu „Apetyt na Życie” społeczności „nieszablonowych zjadaczy kalorii”, pragniemy gorąco podziękować za tą niezwykle cenną pomoc. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów w dalszym rozwoju firmy, która zasila swoich Partnerów i projekty biznesowe w branży IT tak dobrą energią 🙂

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners