Spotkanie z cyklu „Przy kawie o zdrowiu” o żywieniu dojelitowym


Wszystkich, którzy chcą poznać blaski i cienie leczenia żywieniowego serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach prowadzonego w Szpitalu na Klinach cyklu „Przy kawie o zdrowiu”.
Spotkanie ma charakter otwartego panelu dyskusyjnego dla pacjentów, ich rodzin i opiekunów, a także lekarzy i pielęgniarek zainteresowanych tematem żywienia dojelitowego.

Co zrobić kiedy jedzenie doustne nie jest możliwe? Czym różnią się preparaty do żywienia dojelitowego? Co oznacza „kwalifikacja” do żywienia dojelitowego?

Na te wszystkie pytania, a także wiele innych dotyczących leczenia żywieniowego w domu i na szpitalnym oddziale odpowiedzą wybitni specjaliści dr Krzysztof Figuła oraz dr Tomasz Kowalczyk.

Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” gratuluje kolejnego żywieniowego przedsięwzięcia i z dużą przyjemnością objęło patronat nad tym wydarzeniem. Także z pewnością nie zabraknie na nim naszej apetycznej reprezentacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 28 lutego 2019 o godz. 18:00 w Szpitalu na Klinach przy ul. Kostrzewskiego 47 w Krakowie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem: przykawie@neohospital.pl.

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners