Spotkanie z pacjentką żywioną pozajelitowo z Belgii


Nasze biuro odwiedzili wyjątkowi goście z Belgii, Nadine i Patrick Aerden Heleven. To była niezwykle ciekawa wymiana doświadczenia. Nadine, która jest żywiona pozajelitowo podzieliła się z nami swoją historią choroby, początkowym doświadczeniem terapii i opowiedziała m.in. jak wygląda w jej kraju współpraca pacjenta z zespołem żywieniowym.
Trzymamy mocno kciuki za Nadine i Patricka, którzy chcą w Belgii stworzyć grupę integrując środowisko pacjentów leczonych żywieniowo, by móc się nawzajem wspierać. Tym bardziej jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” stało się inspiracją tych działań!
Bardzo się cieszymy, że wieści o apetycznych poczynaniach dotarły aż do Belgii i utwierdza nas to w przekonaniu, że jednym słowem WARTO!
A kto wie, może w przyszłości uda się nam wspólnie przygotować jakiś projekt polsko-belgijski dla Pacjentów na żywieniu… 

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners