Gala Zwyczajnie Aktywni


Ach, co to był za dzień! A to dopiero początek 😉

Pamiętacie projekt „Grasz o staż z POMPĄ”,który realizowaliśmy w 2015 roku ? Z ogromną dumą i niemałym wzruszeniem pragniemy Was poinformować, że nasz apetyczny projekt „Zapaleni do pracy w III sektorze” został doceniony i wyróżniony w tegorocznej IV już edycji konkursu www.zwyczajnieaktywni.pl .
Szanowna kapituła nagrodziła Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” czekiem opiewającym na kwotę 30 000 PLN, którą spożytkujemy na realizację projektu! Szczegóły przedstawimy już wkrótce, ale w ramach projektu będziemy jeszcze więcej edukować, kropelkowo inspirować a tym razem również zatrudniać w organizacjach pozarządowych!
Tymczasem świętujcie razem z nami, bo znów bardzo apetycznie zrobiło się na konkursowej gali!

Dziękujemy organizatorom Fundacja Urszuli Jaworskiej, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, PARS – Polskie Amazonki – Ruch Społeczny oraz firma Abbvie, którzy dzięki realizacji konkursu stale przyczyniają się do podniesienia jakości życia Pacjentów oraz aktywizacji zawodowej osób chorych.

Potrzebujesz pomocy?

Masz chore jelita?

Szukasz wsparcia i chcesz dowiedzieć się jak można wciąż cieszyć się życiem, pomimo PEG’a, sondy, wkłucia centralnego i wielogodzinnej podaży preparatów żywieniowych?

Chorujesz na Nieswoiste Zapalenia Jelit i potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii i wiedzy od innych zapalonych?

Skontaktuj się z nami

Jak możesz pomóc?

Partners